Haberler

Başkan Alhan'ın Mutlu Günü

22.08.2016

 Başkan Alhan’ın mutlu günü

Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan’ın kızı Fatma Betül Alhan ile Elmacı ailesinin oğullarından Taha Elmacı mutluluğa evet dedi.

Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan’ın güzel kızı Fatma Betül Alhan ile Tamer Elmacı’nın oğlu Taha Elmacı hayatını birleştirdi.

Belediye Sosyal Tesisler Düğün Salonu’nda düzenlenen Nikah  törenine Manisa Milletvekili MKYK üyesi Murat Baybatur Milletvekili Doç.Dr.Selçuk Özdağ 22.23.Dönem Milletvekili Dr.Muzaffer Yurttaş Ahmetli Kaymakamı Ömer Faruk CANPOLAT Turgutlu Kaymakam Uğur Turan,Yunusemre Belediye Başkanı Dr.Mehmet ÇERÇİ Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz Gölmarmara Belediye Başkanı Kamil Öz Köprübaşı Belediye Başkanı Zafer Mergen Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin  siyasi parti temsilcileri, oda başkanları, Alhan ve Elmacı ailelerinin yakınları ve çok sayıda konuk katıldı. Gelin ve damadın anneleri ve babaları konukları girişte karşıladı. Yoğun bir katılımın gerçekleştiği Nikah töreninde Genç çiftlerin Nikahını Belediye  Başkanı Alhan Kıydı Başkan Alhan kızının Nikahını Kıyarken Duygu dolu anlar yaşadı,Nikah şahitliğini Yunusemre Belediye Başkanı Dr.Mehmet Çerçi Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik,Turgutlu Kaymakamı Uğur Turan Ahmetli Kaymakamı Ömer Faruk Canpolat Manisa Milletvekili Doç.Dr.Selçuk Özdağ 22.Dönem Milletvekili Dr.Muzaffer Yurttaş Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin ve Ak Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ender Gök Şahitliğinde Gerçekleşen Nikah merasiminde Manisa Milletvekili Doç.Dr.Selçuk Özdağ Evlilik Cüzdanını Geline takdim etti ve Bir Ömür Boyu Mutluluklar Diledi.

Nikah töreninde bir ömür boyu mutluluğa evet diyen genç çift düğün boyunca kendilerini yalnız bırakmayan arkadaşları ve dostlarıyla güzel zaman geçiren, Alhan ve Elmacı aileleri bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan herkese teşekkür etti.

« Tüm Haberler

HABERLER

 
 

SOSYAL HİZMETLER