Haberler

BAŞKAN ALHAN “AHMETLİ’MİZE DEĞER KATMAYA DEVAM EDİYORUZ”

26.05.2021

          Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan, Manisa Büyükşehir Belediyesi ile birlikte Prestij Cadde projesi kapsamında ilçede gerçekleştirilecek olan ve alt yapı çalışmalarının başlayacağı Atatürk Caddesi’nde düzenlenen programa katıldı. Programda bir açıklama yapan Belediye Başkanı Ahmet Alhan “İyi insanlar şehirlerine değer katar, kötü insanlar şehirlerinin değerini düşürürler. Bu yapılan hizmet şehrimizin değeriniz arttıracak bir hizmettir. Demek ki iyi insanlarız, demek ki iyi şeyler yapıyoruz” dedi. 

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Ahmetli Belediyesi’nin ortak projelerinden olan Prestij Cadde projeleri kapsamında ilçede gerçekleştirilecek olan çalımalar kapsamında bir program düzenlendi. Atatürk Caddesinde yağmur suyu hattı ve alt yapı çalışmaları için ilk kazma kurban kesilerek ve dualar okunarak vuruldu. Düzenlenen programa Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, Fen İşleri Daire Başkanı Uğur Topkaya, Ahmetli Muhtarlık İşleri Sorumlusu Nilhan Kılıç, Belediye Başkan Yardımcısı Tuğrul Dinçer ve meclis üyeleri katıldı. Programda bir açıklama yapan Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan “Manisa Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte ilçemize güzel hizmetler kazandırdık, kazandırmaya da devam edeceğiz. Bugünde burada başlayacak olan proje güzel bir proje, şehrimize değer katan prestij caddelerinin devamına başlıyoruz. Yağmur suyu hattı ve alt yapı çalışmalarına devam ediyoruz. Atatürk Caddesi üzerinde ilk etapta alt yapı sonra da üst yapı çalışmaları gerçekleştirilecek. Akabinde Hükümet Caddesi ve Demirciler Caddesinin kalan kısımları da prestij cadde projesi kapsamında yenilecek” dedi.
Manisa ve Ahmetli Değer Kazandı
           Başkan Alhan daha sonra sözlerine şu şekilde sürdürdü, “İyi insanlar şehirlerine değer katar, kötü insanlar şehirlerinin değerini düşürürler. Bu yapılan hizmet şehrimizin değeriniz arttıracak bir hizmettir. Demek ki iyi insanlarız, demek ki iyi şeyler yapıyoruz. Prestij Caddelerinin yapımı tamamlandıktan sonra da burada arsası gayrimenkulü olan vatandaşlarımızın da arsaları değerlenecek ceplerine bir şeyler girecek. Biz bunun mutluluğunu yaşıyoruz. Allah’a şükür ki Cengiz Ergün başkanımla aynı dönemde sayılırız üçüncü dönemdeyiz ne Manisa’da ne de Ahmetli’de şehirlerin değeri düşmedi daha da arttı. Bu da iyi şeyler yaptığımızın göstergesi. Benim son dönemim. İnşallah bu dönemde iyi şeyler yaparak kapatmak istiyoruz. Bizlere prestij caddeler konusunda destek veren Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e ve ekibine teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
            Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Uğur Topkaya ise “bugün Atatürk Caddesi üzerinde yağmur suyu hattı ve alt yapı çalışmaları için çalışmamıza başladık. Ardından bordür, parke taşı döşeme ve aydınlatma çalışmalarımız gerçekleşecek. Hem Ahmetli’ye hem Manisa’ya hayırlı olsun” dedi. Topkaya Ahmetli’de Hükümet Caddesi ile Demirciler Caddesi’nin kalan kısımlarının da prestij caddeler projesi kapsamında yenileneceğini de sözlerine ekledi. 
 
« Tüm Haberler

HABERLER

 
 

SOSYAL HİZMETLER