Haberler

BAŞKAN ALHAN, MİLLETVEKİLİ İSMAİL BİLEN’İ AĞIRLADI

07.06.2021

             Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan, bir takım ziyaretler için ilçeye gelen Ak Parti Manisa milletvekili İsmail Bilen’i ağırladı. Belediyeye gerçekleştirdiği ziyarette Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan’dan övgüyle bahseden Bilen “iki kere iki bazen dörtte eder, onda eder. Nasıl eder işin bereketi olursa eder. Ahmet kardeşimde bir lira ile üç liralık iş yaptı ve savurganlığa son verdi. O yüzden kendisini tebrik ediyorum” dedi.

            Ak Parti Manisa milletvekili İsmail Bilen bir takım ziyaretler için Ahmetli’ye geldi. İlk olarak Kaymakam Gökay Özkan’ı ziyaret eden Bilen, daha sonra Ahmetli Belediyesine geçerek Belediye Başkanı Ahmet Alhan’ı ziyaret etti. Ziyarette Belediye Başkan Yardımcısı Tuğrul Dinçer, Ak Parti İlçe Başkanı Harun Kaçar, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Neslihan Eryol Çetinkaya ve meclis üyeleri de yer aldı.

           “Doğalgazın Kazandırılmasında Büyük Desteği Var”

Ak Parti Manisa milletvekili İsmail Bilen’in ziyaretinden dolayı son derece memnun olduğunu beliren Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan “İsmail bey bizim eskiden beri siyaset yaptığımız dönemden beri kardeşimiz. Kendisi ile çok uzun yıllara dayanan bir dostluğumuz var. Bizim iyi günümüzde kötü günümüzde hep yanımızda oldu. Her Ankara’ya gidişimizde ilçemize için yapılacak destekler için ilk kendisine gitmişimdir. Kelebek Barajı’nın yapılmasında çok ciddi faydaları oldu. Benim döneminde ilçemize yaptığımız yatırımlarda çok emeği oldu ama unutamayacağım bir yatırım olan Doğalgaz var. Doğalgaz için EPDK Başkanı ile çok ciddi ve sık görüşmeler yaptı bu iş olacak dedi, en sonunda kabul ettirdi. Ahmetli’mize belki 15 yıl daha Doğalgaz gelmeyecekti, vekilimin büyük destekleri ile Ahmetli’mize Doğalgazı getirdik. Hem çevre açısından, hem de yaşlı insanlarımız açısından ilçemize çok faydalı oldu. Büyüklerimizin hayır duasını aldık bu bize yeter. Bir kez daha vekilime verdiği desteklerden ötürü teşekkür ediyorum” dedi.

Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan’dan övgüyle bahseden Ak Parti Manisa milletvekili İsmail Bilen “Sayın Başkanıma misafirperverliği için teşekkür ediyorum. Ahmetli’de yapılan birçok hizmet var. Bunu herkes görüyor.  Bir de eksik kalanlar var onları da arkadaşlarımız görüyor. Onun için biz sahada olacağız ve destek vermeye devam edeceğiz. Bu hizmetlerimizi ve sahada olduğumuz sürece yaparken Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği maske-mesafe ve temizlik konularına dikkat edeceğiz. Aşılamayı hızlandırarak, aşı olmayan vatandaşlarımızı da aşı olmaya teşvik etmeye gayret göstereceğiz.  Başkanım ilk seçildiğinde bizler buraya geldiğimizde sokaklar çamur içerisindeydi. Yapılan hizmetler için aldığımız hibe, nakit destek bunlar hep unutuldu. Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi. Hastane halinde bile değildi, kaba inşaatı bırakılmıştı. Şimdi görüyorsunuz Hastanemizin son halini. Kime ne götürdüysek imkânlar dâhilinde destek verdi. Kimi zamanda arkadaşlık hukukumuzu kullandık. Doğalgaz konusu da dahil olmak üzere. Bunlar geçmişte eksik bırakılmış yada yapılmamış hizmetlerdi. Bizler Ahmetli’mize bunları sağladık. İki kere iki bazen dörtte eder, onda eder. Nasıl eder işin bereketi olursa eder. Ahmet kardeşimde bir lira ile üç liralık iş yaptı ve savurganlığa son verdi. O yüzden kendisini tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.

Milletvekili Bilen ve Başkan Alhan, daha sonra beraberindeki heyet ile birlikte önce Aksa Doğalgaz dağıtım istasyonuna giderek incelemelerde bulundu. Ardından da Alahıdır Mahallesi’nde Cuma namazı sonrası vatandaşlar ile bir araya gelerek keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. 

« Tüm Haberler

HABERLER

 
 

SOSYAL HİZMETLER