Haberler

AHMETLİLİLER KURTULUŞ GÜNÜNDE KUTSİ İLE COŞTU

07.09.2023

           Ahmetli düşman işgalinden kurtuluşunun 101. yılını düzenlenen konser ile coşku ile kutladı. Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Ahmetli Belediyesi tarafından düzenlenen Halk Konserinde sahne alan sevilen sanatçı Kutsi söylediği birbirinden güzel şarkılar ile 7’den 70’e konsere katılanlara unutulmaz bir gece yaşattı. Kutsi’ye içerisinde yöresel ürünlerin olduğu bir paket hediye eden Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan “Kurtuluşumuzun 101. yılında bu coşkumuza ortak olan  Kutsi’ye ve  tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

            Ahmetli, düşman işgalinden kurtuluşunun 101.  Yılını coşku ile kutladı. Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Ahmetli Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği kurtuluş konserinde sevilen sanatçı Kutsi sahne aldı. Ahmetli Belediyesi Şehir Stadyumunda düzenlenen konsere Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Metin Memiş, Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu, Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan, Ahmetli Muhtarlık İşleri Müdürü Nihan Kılıç, AK Parti İlçe Başkanı Salih Tekeli, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Bekir Kuzu’da yer aldı.

Sahneye çıkan Kutsi seslendirdiği ve dillere pelesenk olmuş birbirinden güzel şarkılar ile alanda bulunanlara adeta 80’ler 90’lar gecesi yaşatırken, ilerleyen saatlerde de kendi şarkılarından bir resital sundu. Şarkıcı ve dizi oyuncusu Kutsi’ye içerisinde Ahmetli ve Manisa’nın yöresel ürünlerinin olduğu hediyeler takdim eden Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan “çok sevgili Kutsi ile bugün ilk defa tanıştık. Ama sanki uzun yıllardır tanışmış gibiyiz. Özellikle Doktorlar ve Huzur Sokağı dizisi ile adeta bizlerden biri olmuş durumda. Ahmetli’mizin kurtuluşunun 101. yılında bizlerle birlikte olan ve bu muhteşem geceyi yaşatan Kutsi’ye bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi. Gece alanda bulunan vatandaşların söylenen birbirinden güzel şarkılara eşlik etmesinin ardından sona erdi. 

« Tüm Haberler

HABERLER

 
 

SOSYAL HİZMETLER