Haberler

Başkan ALHAN’ın Temsili Olarak Koltuğunu Devretti.

22.04.2015

 Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet ALHAN , 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla başkanlık makamını temsili olarak BARBOROS  İlköğretim Okulu 3’ncü sınıf öğrencisi Ayşe Melike BAYIK’a devretti.

 Okul Müdürü Recep ÖZBAY ve Md.Yrd.Kader ALTINDAĞ ile birlikte

BARBOROS İlköğretim Okulu öğrencileri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Ahmetli Belediye Başkan’ı Ahmet ALHANI ziyaret etti. Başkan Alhan, günün anlamı dolayısıyla temsili başkan seçilen 3-B sınıfı öğrencisi Ayşe Melike BAYIK’a başkanlık makamını devretti.

 

    Başkanlık koltuğuna oturan Ayşe Melike BAYIK, arkadaşlarının şikayet ve isteklerini dinledi. Temsili başkan daha sonra başkan yardımcısı ile müdürlere okuldaki ve çevresindeki eksikliklerin giderilmesi için talimatlar verdi. Çocukların çevrelerinde yaşanan olumsuzlukları ve güzellikleri çok iyi takip ettiğini belirten Belediye Başkanı Ahmet ALHAN, “Çevre bilincine sahip ve yapılan hizmetleri takip eden bu çocuklarımızın gelecek yıllarda çok önemli işlerin altında imzalarının olacağına inanıyorum” dedi.

 

3-B Sınıf Öğrencisi Ayşe Melike BAYIK büyüyünce Hakim olacağını söyledi ve

Başkan Koltuğuna Sırası ile 3-B Sınıfı Öğrencisi Senem Berfin DUMAN

 

3-A Sınıf Öğrencisi Eren ÇABUK oturdular.

 

Başkan Alhan’da, temsili olarak Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan Ayşe Melike BAYIK ve diğer öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.

 

 

« Tüm Haberler

HABERLER

 
 

SOSYAL HİZMETLER