Haberler

Ahmetli Belediyesinden Demokrasi Nöbetinin 21.gününde Anlamlı Gece

7.08.2016

 Ahmetli  Belediyesinden Demokrasi Nöbetinin 21.gününde Anlamlı Gece

 

Ahmetli Belediyesi tarafından Kuranı Kerim Tilaveti ve Ömer Faruk ALTUNAĞA ile unutulmaz anlar yasadı.Program öncesi konuşma yapan başkan ALHAN sözlerine;  15 Temmuz Hepimiz için çok uzun ve   karanlık bir gece oldu, O gece TSK maskesi altındaki FETÖ yandaşı teröristler, vatanımıza, milletimize gerçekleştirmiş oldukları saldırıda hiç de hesap etmedikleri milletimizin iradesi ile karşılaştılar. Bütün bu güçler şunu gördü. Bu milletin canını acıtabilirsiniz, gözyaşı döktürebilirsiniz, yüreğini yaralayabilirsiniz ama bu millete asla diz çöktüremezsiniz, asla boyun eğdiremezsiniz'' dedi.

"Omuz omuza olmayı biliyoruz"

Geçmişte olduğu gibi bu günde bu milleti yenmek,geçmek nasip olmadı bizler dilimizi,dinimizi,ilmimizi yayıyor diye inandığımız himmetlerimizi verdiğimiz inandığımız Oysa Milletin kanını emen FETÖ  Bu milletin parası ile alınan silahları halkın üzerine çevirdi Asker kılığına girmiş vatan hainleri bu milleti geçemeyeceğini düşünemediler.Bu topraklar bir günde kazanılmadı ki bir gecede kaybedilsin.”Kaderin üzerinde de bir kaderin” olduğunu unuttular. Başkomutanın tek sözü ile Meydanlara inen bu milleti geçemediler.Bir dakika sonrasında ne olacağını düşünmeden Tankların önüne yatan vatandaşlarımız Kurşun delip geçerken o acıyı hissetmeyen bu milleti geçemezler.Söz konusu vatan toprak olunca hiç kimse ,Müslümanların gücünü hafife almasın.Kimse bizi Vatanımızla Sınamasın dedi..

Rabbim bu Millete böyle kederli günleri bir daha yaşatmasın zalimlere fırsat vermesin.ilk günden bu güne kadar Çarşı Meydanı'nda demokrasiye ve ülkenin geleceğine sahip çıkan Tüm Hemşehrilerime Her gece Cihad selaları ile halkımızı birliğe davet eden Ahmetli Müftülüğüne,Emniyet Teşkilatımıza,İlçe Jandarma komutanlığına teşekkür ederim dedi.

Başkan Alhan’ın konuşmalarından sonra Ahmetli Müftülüğü tarafından Kuranı Kerim Tilaveti yapıldıktan sonra Ömer Faruk Altunağa ve Gülneva İlahi Grubunun birbirinden güzel ilahi ve ezgilerine semazenler eşlik etti.Unutulmaz anların yaşandığı gecede Ahmetli halkı Başkan Alhan’a teşekkür etti.

 

« Tüm Haberler

HABERLER

 
 

SOSYAL HİZMETLER