Haberler

Belediye Başkanı Ahmet ALHAN’dan Ahmetli İlçe Emniyet Amirliğine Ziyaret ve İstanbul'da gerçekleşen

12.12.2016

 Belediye Başkanı Ahmet ALHAN’dan Ahmetli İlçe Emniyet Amirliğine Ziyaret ve İstanbul'da gerçekleşen hain terör saldırısını kınama mesajı .

 

Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan, Ahmetli İlçe Emniyet Amiri Mustafa ZORPUZAN ve ilçe emniyet amirliğinde görevli polisleri ziyarette bulundu. Başkan Alhan sözlerine Beşiktaş - Bursaspor karşılaşmasının hemen ardından Ülkemizde Cumartesi günü  yaşanan terör olayları milletimizi üzüntüye boğmuştur ve  terör bir kez daha karanlık yüzünü göstermiştir. Böyle haince saldırılardan medet bekleyenler bilmelidirler ki milletimizi beraber yaşama kararlılığından döndüremeyeceklerdir. Bu hain terör saldırısını gerçekleştirenleri lanetliyorum. Çok büyük bir acı ile karşı karşıyayız. Acımız büyük ama bu büyük acıyı da milletçe daha fazla kenetlenerek aşacağız. Ülkemizdeki barış ve huzur ortamından rahatsız olan güçler yine haince planlar kurarak birçok vatandaşımızın hayatını kaybetmesine sebep oldu. Vatandaşlarımız yaşanan bu olaylar karşısında metanetini korumalı ve sağduyulu olmalıdır. Bizler her zaman Polisimizin güvenlik güçlerimizin yanındayız.

Ben bu duygu ve düşünceler içerisinde İstanbul Beşiktaş’da güvenlik güçlerimize ve sivil vatandaşlarımıza yönelik yapılan, vatandaşlarımızın güvenliğini ve ülkemizin bütünlünü hedef alan hain saldırıları kınıyor hayatını kaybedenlere rahmet, yaralananlara acil şifalar, yakınlarına ise sabır diliyorum. Milletimizin başı sağolsun" dedi

« Tüm Haberler

HABERLER

 
 

SOSYAL HİZMETLER