Haberler

BAŞKAN ALHAN'IN ANKARA ZİYARETİ

23.03.2018

 Belediye Başkanımız sn. Ahmet Alhan Ankarada bir dizi ziyarette bulundu. İlk olarak sayın Cumhurbaşkanımızın katılımları ile TBMM’de Ak Parti Grup toplantısına katılım sağladıktan sonra İller Bankası Yatırımlar Daire Başkanı İlker Şadi İşleyen ile İlçemizde yapılması düşünülen GES projesi yatırımı ile ilgili görüşmelerini gerçekleştirdi. Manisa Milletvekilimiz Doç. Dr. sn. Selçuk ÖZDAĞ vasıtasıyla TBB Genel Başkanı Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir AKYÜREK ile belediyemiz ihtiyacı olan Çöp Kamyonu ile ilgili görüşmeleri gerçekleştiren Başkan Alhan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Bakan yardımcısı Sn Mehmet KARABAY ile Genel Müdürü Mehmet Türkkanı , Belediyemiz Sosyal Projeleri hakkında görüşmelerini yaptı.

Manisa Milletvekilimiz Sayın İsmail BİLEN ile Birlikte İlçemizin de dahil olduğu Doğal Gaz ile ilgili EPDK Başkanı Sayın Mustafa YILMAZ ile görüşmeler neticesinde 2018 yılı sonunda Ahmetli’nin Doğal Gaz ile buluşacağı müjdesini verdiler. Milletvekilimiz Recai BERBER’i ziyareti sonrasında Ak Parti Genel Merkez Ziyareti ile ilçemizde yapılması planlanan yatırımlar ile ilgili görüşmelerini yapan Başkan ALHAN gerçekleştirdiği Ankara ziyaretleri ile ilçede yapılması planlanan  ve devam eden projelerimiz hakkında ziyaretlerini gerçekleştirdi

Başkan  Alhan "Ahmetli’ye yakışır projeler için Ankara diyaloglarına önem veriyoruz" dedi. Ankara ile olan diyaloglarımızda istişarelerde bulunarak ilçemize yatırım konusunda neler çekebiliriz anlayışıyla çalışmaktayız" 

"göreve geldiğimiz ilk günden itibaren verdiğimiz sözlerimizi Ankara ile olan diyaloglarımızda istişareler yaparak hayata geçirdik. Yerel yöneticiler olarak koordineli ve uyumlu çalışmanın ilçemize yatırım kazandırdığını biliyoruz. Bu sebepten ötürü her zaman istişare ve bilgi alışverişi ile projelerimize hayat veriyoruz"

« Tüm Haberler

HABERLER

 
 

SOSYAL HİZMETLER