Haberler

MİLLETVEKİLİ AYDEMİR, AHMETLİ BELEDİYE BAŞKANI ALHAN’I ZİYARET ETTİ

28.12.2021

          Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan, AK Parti Manisa milletvekili, meclis Plan ve Bütçe Komisyonu üyesi Uğur Aydemir’i Belediye’de misafir etti. Gündeme ilişkin konuların görüşüldüğü toplantıda Başkan Alhan, Milletvekili Aydemir’e ilçede yapmış ve yapacak oldukları çalışmalar hakkında bilgi verirken, ziyaretleri içinde kendisine teşekkür etti.

            AK Parti Manisa milletvekili ve meclis Plan ve Bütçe Komisyonu üyesi Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan’ı ziyaret etti. Belediye hizmet binasında gerçekleşen toplantıya ayrıca AK Parti Ahmetli İlçe Başkanı Harun Kaçar, MHP İlçe Başkanı Rüştü Bozer, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Neslihan Çetinkaya, MHP Kadın Kolları Başkanı Gülten Kemaneci ile meclis ve parti yönetim kurulu üyeleri de katıldı. Milletvekili Uğur Aydemir’i ağırlamaktan son derece memnun olduğunu belirten Ahmet Belediye Başkanı Ahmet Alhan “Sayın vekilimiz ile her zaman her konuda görüş alışverişi yaparak yaptığımız ve yapacak olduğumuz çalışmalar hakkında kendisini bilgilendiriyoruz. Bugünde ilçemize yapacak olduğumuz birtakım projeler hakkında bir görüşme yaptık. Kendisi sağ olsun çalışmalarımız ile yakından ilgileneceklerini ve takipçisi olacaklarını söylediler. Bizler kendilerini ağırlamaktan her zaman mutluluk duyarız. Göstermiş oldukları nezaketleri için de ayrıca teşekkür ediyorum” dedi. Başkan Alhan’a ve beraberindeki heyete teşekkür ettiğini belirten AK Parti Manisa milletvekili Uğur Aydemir ise “ülke olarak zor bir dönemden geçiyoruz. Bu zor dönemi hep birlikte aşacağız. Bunun için çalışmalarımız hep birlikte yürütüyoruz. Ahmetli ilçemizde de Başkanımızı dinledik, yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızı dinledik. Başkanımız Ahmetli’ye çok güzel ve kalıcı hizmetler yaptı. Yapmaya da devam edecek.  Bizlerde bu çalışmaları yakında takip edeceğiz. Başkanımıza ve değerli yönetim ve meclis üyesi arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Esnafları Ziyaret Ettiler

AK Parti Manisa milletvekili Uğur Aydemir ve Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan daha sonra ilçede esnafları ziyaret etti. Ziyaret esnasında dolar kurunun düşmesiyle yakın zamanda piyasalarda hareketliliğin başlayacağını belirten Aydemir, esnaflara hayırlı işler dileklerini iletti.

« Tüm Haberler

HABERLER

 
 

SOSYAL HİZMETLER