Haberler

BAŞKANIMIZ ALHAN'DAN MECLİS ÜYEMİZ BİLEN'E JEST

8.03.2022

              Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde başkanlık koltuğunu Belediye Meclisinin tek kadın üyesi olan Ayşe Nur Bilen’e devretti. Vekâletini, Kadınlar Günü vesilesiyle Ayşe Nur Bilen’e bırakan Belediye Başkanı Ahmet Alhan’ın bu jesti büyük beğeni topladı. Kadınların bir gün değil her gün hatırlanması konusuna değinen Başkan Alhan “Kadınların toplumda, iş hayatında ve yerel yönetimlerde söz sahibi olması için çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde başkanlık koltuğunu meclisin tek kadın üyesi Ayşe Nur Bilen’e devrederek takdir topladı. Böylesine anlamlı bir günde başkanlık vekaletini meclisin tek kadın üyesi devretmek mutluluk duyduğunu belirten Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan “Yerel yönetimlerin sunduğu hizmetlerin en aktif kullanıcıları her zaman kadınlardır. Kadınlarımızın bu mutlu gününde Belediye meclisimizin tek kadın üyesi olan Ayşe Nur Bilen hanıma devrederek Belediye Başkanlığı koltuğumu vekâleten kendisine bıraktım. Kadının bir gün değil her gün hatırlanması, toplumda, iş hayatında ve yerel yönetimlerde söz sahibi olması için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bu vesile ile bir kez daha tüm kadınlarımızın Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun” dedi.

Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan’a nazik davranışından dolayı teşekkür eden meclis üyesi ve Başkanvekili Ayşe Nur Bilen ise “8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Alhan, bizi başkan vekili olarak uygun gördü. Kendisine bu sebepten dolayı teşekkür ediyorum Böyle bir günde vekil olmak çok onur verici. Bugün keyifli bir gün geçiriyoruz. Tüm belediye çalışanı hanımlarla birlikteyiz. Tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum” şeklinde konuştu.

« Tüm Haberler

HABERLER

 
 

SOSYAL HİZMETLER