Haberler

AK PARTİ MANİSA MİLLETVEKİLİ TAMER AKKAL AHMETLİ’DE

8.09.2022

 Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan, İlçeye birtakım ziyaretler için gelen AK Parti Manisa Milletvekili Tamer Akkal’ı ağırladı. İlk ziyaretini Ahmetli Belediyesi’ne gerçekleştiren Akkal, burada Belediye Başkanı Ahmet Alhan ile bir araya gelerek Ahmetli’ye yönelik projeler ve tarımsal faaliyetler hakkında istişarede bulundu.

AK Parti Manisa Milletvekili Tamer Akkal’ın ziyaretinden dolayı son derece memnun olduğunu belirten Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan “Sayın vekilimiz ile her zaman görüşme halindeyiz. Bugünde hem bizleri hem Ahmetli’mizi ziyarete geldi. Sağ olsunlar ilçemize yönelik yapılacak olan projelerde her zaman destek verdiler, bundan sonra da destek vereceklerini dile getirdiler. Ayrıca çiftçilerimizin, üreticilerimizin tarımsal faaliyetlerine yönelikte görüşmeler yaptık. Kendilerine ziyaretleri için teşekkür ediyorum” dedi. Ahmetli’de yapılan çalışmaları yakından takip ettiğini dile getiren AK Parti Manisa Milletvekili Tamer Akkal ise “malum meclisimiz 1 Ekim’e kadar izinli. Bizler AK Partili Milletvekilleri olarak sahadayız. Bugün Manisa’mızın şirin bir ilçesi olan Ahmetli’deyiz. Belediye Başkanımız bizleri çok iyi misafir etti. Yaptığı ve yapacak olduğu çalışmaları yakından takip ediyor ve her zaman destekliyoruz” şeklinde konuştu.

Fabrika Ziyareti Gerçekleştirdiler

AK Parti Manisa Milletvekili Akkal ve Belediye Başkanı Alhan ilçede faaliyet gösteren iki önemli işletmeyi ziyaret ettiler. İlk olarak kuru üzüm işletmesi olan Çancılar Gıda Üzüm İşletmesini ziyaret ederek önce fabrika işçileri ile birlikte yemek yediler ardından fabrikanın Genel Müdürü Hüseyin Teker ile birlikte işletmeyi gezerek çalışmalar hakkında bilgi aldılar. Milletvekili Akkal ve Başkan Alhan ardından AK Partinin kurucularından olan İlhan Albayrak’ın yönetim kurulu başkanlığını yaptığı Çarşamba Tarım Ürünlerini ziyaret ettiler.

 

Devlet Hastanesi ve Kaymakamlık Ziyareti

Ziyaretler kapsamında Ahmetli Devlet Hastanesini ziyaret eden AK Parti Manisa Milletvekili Tamer Akkal ve Belediye Başkanı Ahmet Alhan burada Başhekim Dr. Ezgi Tanımlı ile bir araya gelerek hastanenin ihtiyaçlarına yönelik konularda görüş alışverişinde bulundular. Ardından İlçe Kaymakamlığına geçerek Kaymakam Abdullah Kurt ile bir araya gelerek gündeme ilişkin konularda istişare yaptılar.

Alahıdır’da Vatandaşlar ile Bir Araya Geldiler

Günün son ziyareti ise Alahıdır Mahallesine oldu. Burada vatandaşlar ve çiftçiler ile bir araya gelen Milletvekili Akkal ve Belediye Başkanı Alhan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan üzüm fiyatı hakkında üreticiler ile bir görüşme yaptılar. Üzüm fiyatlarının beklenenden daha kısa sürede açıklandığını belirten Akkal açıklanan üzüm fiyatlarını hayırlı olmasını dile getirdi. Vatandaşların istek ve önerileri dinleyen AK Parti Manisa Milletvekili Akkal ve Belediye Başkanı Alhan bu istek ve önerilere yönelik notların alındığını ve gerekli zamanda çalışmaların yapılacağını belirtti.

Ziyaretlere ayrıca AK Parti Manisa İl Başkan Yardımcısı Nurettin Aytekin, AK Parti Ahmetli İlçe Başkanı Harun Kaçar, Kadın Kolları Başkanı Neslihan Çetinkaya, Belediye Başkan Yardımcısı Tuğrul Dinçer ve meclis üyeleri de eşlik etti.

« Tüm Haberler

HABERLER

 
 

SOSYAL HİZMETLER