Haberler

AHMETLİ BELEDİYESİ İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERE YAKACAK DESTEĞİNİ SÜRDÜRÜYOR

27.12.2022

               Ahmetli Belediyesi her yıl kış mevsiminde olduğu gibi havaların soğuması ile birlikte ihtiyaç sahibi ailelere yakacak odun desteğini sürdürüyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçe genelinde yapılan budamalardan elde edilen ağaçlar oduna dönüşerek ihtiyaç sahibi ailelere ücretsiz dağıtımı yapılıyor.

Her yıl kış mevsiminde olduğu gibi havaların soğuması ile birlikte Ahmetli Belediyesi, ihtiyaç sahibi ailelerin yanında olmaya devam ediyor. İhtiyaç sahibi ailelerin hem yüreklerinin hem de yuvalarının ısınması adına yakacak odun dağıtımlarına devam ettiklerini belirten Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan “Ahmetli Belediyesi olarak vatandaşlarımızın temel ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çalışmalar yürütüyoruz. Bu kapsamda gerçekleştirdiğimiz çalışmalardan bir tanesi de kış aylarında hayati önem taşıyan ısınma ihtiyacını giderebilmek.  Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından ilçe genelinde yapılan budamalar sonucu elde edilen ağaçları oduna dönüştürerek ihtiyaç sahibi ailelerimize ücretsiz dağıtımını gerçekleştiriyoruz. İsraf etmeden, değerlendiriyoruz. Amacımız ailelerimizin hem yüreklerinin hem de yuvalarının ısınmasını sağlamaktır” dedi.

            Odun yardımlarının kapılarına kadar gelen vatandaşlardan yapılan hizmetten mutlu olduklarını belirterek Belediye Başkanı Ahmet Alhan’a teşekkür ettiklerini dile getirdiler.

« Tüm Haberler

HABERLER

 
 

SOSYAL HİZMETLER