Başkan'ın Mesajı

Değerli Ahmetli'liler,

Demokratik yönetimlerde en kutsal görev olarak vatandaşlara verilen oy hakkını kullanarak,belediye başkanlığı yetkisini ve sorumluluğunu bana emanet ettiniz.

Bu güveniniz nedeniyle bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum.

Bugüne kadar gelinen süreçte ‘şeffaf, halktan yana ve dürüst yönetim’ ilkelerine sadık kalarak, sizlere ve güzel ilçemize hizmet vermeye çalıştık.

Seçim bildirgemizde yer alan sözlerimizi de adım adım yerine getirmenin gayreti içindeyiz.

Sadece kendimiz için değil bizden sonra gelecek nesiller, çocuklar ve torunlarımız için daha güzel bir AHMETLİ için...

El ele, kol kola…

Sevgiyle, kardeşlikle…

Ahmet ALHAN
Belediye Başkanı

Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı. Başkan Alhan “Tüm çalışanlarımızın hak ve taleplerini rahatça dile getirmesini sağlayan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü  kutluyorum” dedi.

Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle yayımladığı mesajda “Çalışan kesimlerin hak ve taleplerinin dile getirilmesine vesile olan Emek ve Dayanışma Günü’nün, huzur ve güven içinde kutlanmasını diliyorum. 1923 yılından itibaren Ülkemizde kutlanan 1 Mayıs, AK Parti Hükümetinin 2009 yılında kanunlaştırması ile resmi bayram olarak kutlanmaya başlamış ve çalışan emekçilere hediye edilmiştir. Tüm emekçilerin çalışma şartlarının iyileştirilmesi ve hayat standartlarının yükselmesi isteği çalışanların en temel hakkıdır. Ancak bu istek ve taleplerin dile getirilme şeklinin karşılıklı diyalog içinde olması temenni ediyor ve önemsiyorum. Geçmişte yaşanan bazı olumsuzlukların yeni 1 Mayıslarda yaşanmamasını, birlik, beraberlik ve coşku içerisinde bir Emek ve Dayanışma günü kutlaması olmasını diliyor,  ,işçilerimizin, alın teri döken emekçilerimizin ve tüm çalışanlarımızın günü olan  1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü kutluyorum" dedi.

SOSYAL HİZMETLER